O nas

Zakład we Wrześni i zaplecze handlowe w Warszawie

 

Od ponad 20 lat produkujemy lokalnie w Polsce. Od 1992 roku w Zagórowie, a od 2008 roku w nowoczesnym zakładzie we Wrześni, co znacznie usprawniło proces i organizację produkcji w Polsce.

Od 1 maja 2009 roku w skład grupy Wheelabrator weszła firma DISA tworząc wspólnie nową firmę pod nazwą Norican Group.

Grupa Wheelabrator powstała w wyniku konsolidacji kilkunastu markowych przedsiębiorstw o długiej tradycji łącząc ponad 100-letnie doświadczenie tych przedsiębiorstw w dziedzinie obróbki powierzchniowej materiałów.

Podstawowe marki składające się na Grupę Wheelabrator to: DISA, Georg Fischer, OLT, Schlick, Spencer Halstead, Vacu-Blast, Sisson Lehmann, Tilghman i wiele innych.

Celem funkcjonowania grupy Wheelabrator jest zaoferowanie najlepszych i najefektywniejszych urządzeń do obróbki powierzchni wykorzystując wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze, wypracowywane przez lata rozwiązania techniczne.

Struktura organizacyjna grupy Wheelabrator oparta jest na kilkudziesięciu krajowych centrach dystrybucyjnych oraz kilku zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w całej Europie.

Dystrybucję urządzeń, części zamiennych oraz doradztwo techniczne w Polsce prowadzi biuro handlowe w Warszawie. We Wrześni k/Poznania funkcjonuje zakład produkcyjny wytwarzający pełną gamę produktów do obróbki powierzchni dostarczanych bezpośrednio na rynek polski.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-menedżerską gwarantującą fachową oraz kompleksową obsługę klientów.

Głównymi obszarami działania grupy Wheelabrator są produkty z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej oraz obróbki w luźnym ścierniwie zarówno w wykonaniu stacjonarnym jak i mobilnym oraz obsługa serwisowa tych urządzeń realizowana w ramach programu Wheelabrator Plus.

Wheelabrator jako największe wyspecjalizowane przedsiębiorstwo w swojej branży jest kompetentnym partnerem do rozmów w technice obróbki powierzchni rozpoczynając od energooszczędnych małych maszyn kompaktowych, poprzez duże urządzenia, aż do w pełni zautomatyzowanych linii technologicznych. Oferowana przez nas bardzo szeroka gama urządzeń pozwala na rozwiązanie każdego, nawet najtrudniejszego problemu obróbkowego.

Na pierwszym miejscu stoi zawsze klient ze swoimi wymaganiami dotyczącymi obrabianej powierzchni oraz swoimi specyficznymi warunkami lokalowymi i zakładowymi.

Dostarczane przez nas urządzenia wykonywane są zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami CE oraz przepisami lokalnymi.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz właściwa organizacja funkcjonowania naszej firmy gwarantują właściwą i szybką obsługę serwisową dostarczanych urządzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

fabryka 5000 m2

9 suwnic o udźwigu 12,5 tony

biura 1800 m2

2 kabiny malarskie

magazyn 500 m2