O nas

Zakład w Pribram w Czechach i lokalne przedstawicielstwo handlowo-serwisowe w Warszawie

Funkcjonujemy na rynku polskim od 1992 roku, najpierw w Zagórowie, następnie  od 2008  do 2020 roku w zakładzie we Wrześni, a obecnie w formie autoryzowanego przedstawicielstwa w Warszawie.

Od 1 maja 2009 roku w skład grupy Wheelabrator weszła firma DISA tworząc wspólnie nową firmę pod nazwą Norican Group.

Grupa Wheelabrator powstała w wyniku konsolidacji kilkunastu markowych przedsiębiorstw o długiej tradycji łącząc ponad 100-letnie doświadczenie tych przedsiębiorstw w dziedzinie obróbki powierzchniowej materiałów.

Podstawowe marki składające się na Grupę Wheelabrator to: DISA, Georg Fischer, OLT, Schlick, Spencer Halstead, Vacu-Blast, Sisson Lehmann, Tilghman i wiele innych.

Celem funkcjonowania grupy Wheelabrator jest zaoferowanie najlepszych i najefektywniejszych urządzeń do obróbki powierzchni wykorzystując wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze, wypracowywane przez lata rozwiązania techniczne.

Struktura organizacyjna grupy Wheelabrator oparta jest na kilkudziesięciu krajowych centrach dystrybucyjnych i przedstawicielskich oraz kilku zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w całej Europie.

Koordynację dostaw urządzeń, części zamiennych oraz doradztwo techniczne w Polsce prowadzi przedstawicielskie biuro handlowe w Warszawie, które również obsługuje serwisowo wszystkich naszych Klientów na terenie kraju.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-menedżerską gwarantującą fachową oraz kompleksową obsługę klientów.

Głównymi obszarami działania grupy Wheelabrator są produkty z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej  oraz obsługa serwisowa tych urządzeń realizowana przez fimę przedstawicielską WHEELS Aleksander Żuraw Autoryzowany Agent Wheelabrator.

Wheelabrator jako największe wyspecjalizowane przedsiębiorstwo w swojej branży jest kompetentnym partnerem do rozmów o technice obróbki powierzchni rozpoczynając od energooszczędnych małych maszyn kompaktowych, poprzez duże urządzenia, aż do w pełni zautomatyzowanych linii technologicznych. Oferowana przez nas bardzo szeroka gama urządzeń pozwala na rozwiązanie każdego, nawet najtrudniejszego problemu obróbkowego.

Na pierwszym miejscu stoi zawsze klient ze swoimi wymaganiami dotyczącymi obrabianej powierzchni oraz swoimi specyficznymi warunkami lokalowymi i zakładowymi.

Dostarczane przez nas urządzenia wykonywane są zgodnie z obowiązującymi europejskimi normami CE oraz przepisami lokalnymi.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz właściwa organizacja funkcjonowania naszej firmy gwarantują właściwą i szybką obsługę serwisową dostarczanych urządzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.