Serwis

Lokalny autoryzowany serwis  realizuje zadania serwisowe w trybie
24-godzinnym oraz lokalne wsparcie techniczne w trybie telefonicznym.

Wheelabrator Plus jest programem obsługi posprzedażnej oraz 24-godzinnego serwisowania urządzeń dostarczonych przez firmę Wheelabrator oraz inne markowe firmy z branży oczyszczarkowej.

Od 2006 roku firma Wheelabrator Plus prowadzi unikalny, szeroki wachlarz usług wsparcia serwisowego urządzeń, który obejmuje swym zakresem: modernizacje sprzętu, szkolenia, konserwacje, dostawy części zamiennych i usług serwisowych do technologii czyszczenia strumieniowego w urządzeniach stacjonarnych Wheelabrator i DISA.

Program Modernizacji Sprzętu (PMS)

Program Modernizacji Sprzętu (PMS) został opracowany w celu umożliwienia Państwu pełnej modernizacji posiadanej instalacji do czyszczenia strumieniowo-ściernego w oparciu o doświadczenie największego eksperta w tej branży jakim jest Grupa Wheelabrator. Program modernizacji obejmuje urządzenia konstrukcji Wheelabrator jak i urządzenia innych dostawców. Wheelabrator Plus umożliwia dostarczenie najnowszej technologii do przestarzałych urządzeń. Przed rozpoczęciem jakiejkolwiek modernizacji specjaliści Grupy Wheelabrator dokonają inspekcji istniejącej instalacji czyszczącej, aby przekonać się, czy spełnia ona Państwa oczekiwania. Częściowa ocena inspekcyjna ma na celu prezentację dostępnych opcji modernizacji sprzętu w celu określenia możliwych do osiągnięcia oszczędności dla Klienta poprzez zastosowanie najnowszej technologii w istniejącej maszynie.

Typowe pakiety modernizacyjne:

• Nowoczesne turbiny

• Urządzenia do automatycznego napełniania ścierniwem

• Separatory ścierniwa (powietrzne i magnetyczne)

• Dodatkowe turbiny lub zmiana ich położenia w celu lepszego pokrycia detalu obrabianego ścierniwem

• Systemy zabezpieczające

• Układy filtracyjne suche i mokre oraz inne

Usługi Serwisowe i Konserwacyjne, Szkolenia

Celem Grupy Wheelabrator jest zapewnienie optymalnych parametrów pracy sprzętu czyszczącego w celu sprostania Państwa wymaganiom. Wheelabrator Plus określi harmonogram prac serwisowo-konserwacyjnych odpowiadający Państwa potrzebom jak również przeprowadzi fachowe szkolenie skierowane do operatorów urządzeń w Państwa firmie, aby stale utrzymywały one najwyższy poziom wydajności.

Mamy na etacie mobilnych techników utrzymujących bezpośrednie, stałe, regularne kontakty z użytkownikami naszych maszyn na terenie Polski, którzy prowadzą inspekcje eksploatowanych urządzeń, służą wsparciem technicznym w czasie wizyt inspekcyjnych.

Części zamienne

Grupa Wheelabrator oferuje szeroki wachlarz technologii przygotowania powierzchni i jako taka posiada głęboką wiedzę przemysłową. Wheelabrator Plus oferuje części zamienne do wszystkich urządzeń strumieniowo-ściernych wyprodukowanych przez firmy z Grupy. Mamy zaplecze magazynowe z regionalnym dostępem do niezbędnych części zamiennych z naszego zakładu w Pribram w Czechach.

Jesteśmy w stanie dostarczyć również wysokiej jakości części do urządzeń innych markowych dostawców oczyszczarek nie wymienionych powyżej.

Zapraszamy do współpracy.